IMPREZY W OLSZYNIE

E-LUBAŃ-Imprezy

Z galerii

Odliczanie

Disco Summer Night vol.3 już

Licznik Odwiedzin

Dzisiaj9
Wczoraj8
Tygodniu24
Miesiącu9
Wszystkie28130

(C) Fliesenstadt
goscie
Dj Mario PDF Drukuj Email
środa, 13 lipca 2011 22:28

Dj Mario (Mariusz Ruszkowski- ur. 1982)

Swoją przygodę z muzyką zaczynał od małych zabaw, na których wspólnie z grupką kolegów bawił się mixowaniem. Pierwszy występ przed poważną publicznością zaliczył mając 19 lat, dość przypadkowo bo do Kołobrzegu pojechał w celach zarobkowych, ale ku jego zaskoczeniu został wypatrzony przez właściciela klubu Kazamaty i w tym właśnie klubie zaliczył swój debiut.

Poprawiony: czwartek, 21 lipca 2011 09:59
Więcej…
 
DJ Casteam PDF Drukuj Email


 

 

 

 

Casteam, czyli Marcin Fojcik (CinMar) urodził się w 1978 roku na Śląsku, a na konsolecie po raz pierwszy stanął w roku 1994. Od samego początku, odkąd pamięta interesowała go tylko muzyka. Zawsze myślał o tym jak każdy młody chłopak, by zostać DJ'em, no i właśnie mając 15 lat po raz pierwszy spełniły się jego marzenia jak pozwolono mu zagrać pierwszy utwór i tak się zaczęło. W roku 1997 wygrał konkurs DJ-i w pewnym klubie i już wtedy na poważnie zajął się DJ-owaniem. Pierwsza rezydentura, druga i kolejne, ale jak to ludzie mają zakodowane zawsze dążą do czegoś więcej. Tak też było i w jego przypadku. Był rok 2000 kiedy to zaczął bawić się produkcją muzyki. Było to nic innego jak tylko zabawa, która przerodziła się w pasje. Najpierw jego jeszcze wtedy marne produkcje zamieszczał na strefie mp3 w internecie, by podjąć je ocenie internautow. Ku jego rozczarowaniu owe produkcje spodobały się i to już był dla niego ogromy sukce

Więcej…
 
Dj Hazel PDF Drukuj Email

 

mgr Michał Orzechowski – Warszawa

Urodzony w 1980 r.
Z muzyką zetknął się już od najmłodszych swoich lat bo już jako 7 letnie dziecko został zapisany do podstawowej szkoły muzycznej. Wówczas uczył się gry na pianinie i klarnecie. To właśnie kształcenie muzyczne pomogło mu w bardzo szybkim czasie opanować sztukę dj-skiego miksowania.

Za początek kariery uważa rok 1998 bo od tego czasu zajął się miksowaniem nagrań. Po trzech miesiącach grania w klubach warszawskich zdobył pierwsze Mistrzostwo Polski DMC w kategorii "MIKSOWANIE DO TAŃCA". Rok później powtórzył ten sukces zdobywając już wtedy tytuł "MASTER DJ DMC".

Po zdobyciu pierwszego Mistrzostwa Polski współpracował z firmą PIONEER, robiąc pokazy możliwości sprzętu "DJ" tej firmy oraz miksowania. Wchodził w skład nielicznej grupy dj-ów (i do tej pory również wchodzi) firmy Pioneer Poland - "PIONEER DJ’S TEAM" jeżdżąc i grając po klubach całej Polski oraz Niemczech.
Więcej…